DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Emerson Quality Documentation Engineer in SZÉKESFEHÉRVÁR, Hungary

A pozíció összefoglalása: A dugattyús (piston) és elektromos hajtóművek/aktuátorok minőségügyi termék-dokumentációjának előkészítése, biztosítása annak, hogy a dokumentumok kiadása és/vagy revíziója időben történjen meg és megfeleljen az ügyfél/vevő előírásainak és követelményeinek. Az új csapattag biztosítja hogy a dugattyús és elektromos aktuátorok minőségügyi dokumentációs folyamata megfelelően követve legyen, és megfeleljen a minőségi követelményeknek és specifikációknak. Emellett felelős a vállalt célok és határidők teljesítéséért.

A munkakörben az alábbiakért leszel felelős:

• Elkészíti az aktuátor minőségellenőrzési teszterveit és kezeli és követi a megfelelő dokumentumok életciklusát.

• Elkészíti az aktuátor tesztelési eljárásait és kezeli és követi a megfelelő dokumentumok életciklusát.

• Elkészíti a végleges minőségi dokumentációs csomagot, és kezeli és követi a megfelelő dokumentumok életciklusát.

• Felelős az ügyfél által előírt határidők betartásáért.

• Felelős a célok és cél számok eléréséért.

• Szükség esetén eszkalál a vezetőségnek hogy a vállalt célok és határidők betarthatóak legyenek.

• Biztosítja az ügyfél-elégedettséget a minőségi termék dokumentációval kapcsolatban.

• Felelős a dokumentációs eljárások szövegezéséért, és egyéb feladatokért és tevékenységekért az aktuális vezetői kéréseknek megfelelően.

• Felelős a folyamatos fejlesztési irányelvek és a minőség vállalati kultúrába való beépüléséért és előmozdításáért az egész szervezetben.

Mi Jellemez:

Kíváló kommunikációs készség, csapatjátékos szemlélet és jó együttműködés.

A munkakör betöltéséhez a következőkre lesz szükséged:

Minimális elvárások:

• Műszaki háttér (szakirányú technkusi, főiskolai / egyetemi végzettség).

• Jó felhasználói ismerete az MS-Office -nak, különösen az Excel és a Word terén.

• B2-es angol nyelvtudás.

• A minőségbiztosítás és minőségirányítás módszertan ismerete.

Előnyt jelentenek a következők:

• Mérnöki diploma vagy azonos jellegű műszaki háttér.

• 2 év releváns tapasztalat minőségügy területén egy mechanikai gyártóvállalatnál.

• Az EN 10204 vagy egyéb hasonló szabványoknak megfelelő minőségügyi dokumentációk ismerete.

• ATEx és PED irányelvek ismerete.

• SAP vagy egyéb ERP rendszer használatában szerzett tapasztalat.

• Szakmai tapasztalat az olaj- és gáziparban.

• Sematikus vázlatterv és kapcsolási rajz olvasási készségek.

• Mechanikai rajz értelmezése.

Ajánlatunk a leendő kollégánk számára:

Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség

Családias, nívós, befogadó munkakörnyezet

Mozgáskorlátozottak számára akadálymentesített munkahely

Támogató, barátságos légkör

Széles körű szakmai fejlődési lehetőségek

Munkába járás támogatása

Ingyenes sportolási lehetőségek

Heti 2 nap Home office lehetősége

Requisition ID : 24002370

Emerson is an Equal Opportunity/Affirmative Action employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to sex, race, color, religion, national origin, age, marital status, political affiliation, sexual orientation, gender identity, genetic information, disability or protected veteran status. We are committed to providing a workplace free of any discrimination or harassment.